Študentské pôžičky od VÚB

Študentské pôžičky od VÚB

VÚB banka patrí medzi popredné slovenské banky – v jej portfoliu nájdeme aj pôžičky šité na mieru pre študentov. VÚB ponúka tzv. flexipôžičku pre študentov.

Tento finančný produkt je spotrebným úverom, ktorým môžete ľahko pokryť Vaše náklady spojené so štúdiom na vysokej škole. Ponuka platí pre denné štúdium, ale aj pre študentov, ktorí študujú diaľkovo.

Študentskú flexipôžičku môžete získať už počas prvého roku štúdia na vysokej škole. Pri žiadaní o pôžičku predkladáte len minimum dokladov – účel použitia peňazí z pôžičky nemusíte ale žiadnym spôsobom dokladovať! Peniaze môžete teda využiť akokoľvek. Ďalšou výhodou tejto pôžičky je, že získate nižšiu úrokovú sadzbu ako pri klasických pôžičkách a počas celej splatnosti pôžičky platíte rovnako vysoké splátky. To Vám určite pomôže pri plánovaní rozpočtu na dlhšie obdobie.

K flexipôžičke ponúka VÚB banka aj poistenie úveru, ktoré Vás ochráni počas nepredvídateľných problémov počas splácania pôžičky. Ak by sa to náhodou stalo, poisťovňa prevezme splácanie pôžičky za Vás.

Pri problémoch so splácaním Vám navyše banka môže vyjsť v ústrety a odložiť niektoré splátky až do ukončenia Vášho štúdia. Ak chcete zmeniť dátumy splatnosti, výšky splátok, alebo uskutočniť mimoriadnu splátku, stačí navštíviť niektorú z pobočiek VÚB banky a požiadať o zmenu zmluvných podmienok.

Nevyhovuje Vám pôžička od VÚB? Vyskúšajte SMS pôžičku od spoločnosti Ferratum – požičajú Vám max. 250 € a do niekoľkých hodín máte peniaze v ruke. Stačí vyplniť formulár nižšie a čakať kým sa s Vami skontaktujú pracovníci Ferratumu.

Podobné pôžičky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.