Študentské pôžičky bez ručiteľa

Študentské pôžičky bez ručiteľa

Každý začínajúci študent dobre vie, že štúdium na vysokej škole so sebou prináša nielen školské problémy, ale aj tie finančné. Cestovné, internát, školné, to všetko niečo stojí, a začínajúci študent by to bez finančnej pomoci len ťažko zvládol uhradiť. Ak sú vo veci finančnej pomoci aj rodičia bezbranní, najlepším riešením je požičanie peňazí. Pôžičky pre študentov sú dostupné pre každého, a ponúkajú ich tak bankové, ako aj nebankové pôžičkové spoločnosti. Takmer každá banka ponúka pôžičku pre študentov. Študentská pôžička je lákavá a atraktívna pre akéhokoľvek vysokoškolského študenta.

Nízky úrok (aj 3%) je pre študenta tým pravým. Tieto typy pôžičiek sú aj bez potvrdenia o príjme, pretože niektorí študenti ešte nezarábajú. Ďalšou veľkou výhodou je fakt, že na pôžičku nepotrebujete žiadneho ručiteľa. Jedinými dokladmi pri vybavovaní týchto pôžičiek sú osobné doklady, a potvrdenie školy o štúdiu na danej vysokej škole.

Podľa mnohých prieskumov, študentské pôžičky bývajú najviac poskytované v mesiaci september, kedy začína školský akademický rok. Vybavenie študentskej pôžičky je veľmi rýchle a jednoduché. Bankové spoločnosti ponúkajú študentovi rýchle vybavenie pôžičky bez zbytočných poplatkov za vybavenie, čím študent ušetrí. Banková spoločnosť poskytne peniaze študentovi okamžite, a tak hneď po podpísaní zmluvy si študent so sebou môže odniesť finančnú čiastku. Väčšinou sú poskytované menšie finančné čiastky a študent si ich môže požičať viac krát.

Ďalšou výhodou študentských pôžičiek je, že študent nie je obmedzený počtom pôžičiek v iných bankách. Ak teda využíva služby jednej banky, ktorá mu peniaze požičala, môže využiť služby aj druhej banky a takisto si ďalšie peniaze požičať. Taktiež splátky za požičanú finančnú čiastku je možné splácať až po ukončení štúdia, keď sa študent postaví na vlastné nohy, začne zarábať vo svojej odbornej oblasti. Avšak doba dĺžky štúdia je obmedzená, zvyčajne to býva maximálne 10 rokov.

Ak si potrebujete narýchlo požičať menšiu sumu okolo pár desiatok eur, ideálnou možnosťou je pôžička od spoločnosti Ferratum – stačí vyplniť formulár nižšie a do 48 hodín máte peniaze v ruke. Po vyplnení formuláru Vám príde SMS s inštrukciami.

Podobné pôžičky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.