Študentská pôžička od SLSP

Študentská pôžička od SLSP

Jedna z najlepších a najrozšírenejších slovenských bánk – Slovenská Sporiteľňa taktiež ponúka študentom veľmi pestrú ponuku pôžičiek. Najväčší záujem v Slovenskej Sporiteľni je o spotrebný úver na čokoľvek, a to cez mesiace september-október, teda na začiatku akademického roka.

Študenti si priemerne v úvere na čokoľvek od SLSP požičajú okolo 5 tisíc eur. Tieto peniaze využívajú najčastejšie na pokrytie svojich každodenných nákladov, platenie pobytu v zahraničí, jazykových kurzov alebo si kupujú nové počítače, či notebooky.

Keď si študent požičia v SLSP napríklad 5 000 eur, pri desaťročnej dobe splatnosti, ho mesačná splátka vyjde iba na 60 eur vrátane poplatku za správu úveru.

O spotrebný úver na Čokoľvek môže podať žiadosť každý študent vo veku od 18 do 26 rokov, ktorý navštevuje denné štúdium vysokej školy alebo i interný doktorand. Študentská pôžička od SLSP poskytuje študentom možnosť termínu prvej splátky až na 9 mesiac roka, v ktorom študent plánuje ukončiť vysokoškolské štúdium. Do tejto doby spláca študent iba úroky a poplatky, ktoré sú spojené s úverom. Výška úveru je suma 1700-8500 eur. Tieto peniaze môžu študenti čerpať hneď jednorázovo, alebo aj po častiach – kedykoľvek počas štúdia vo výške 850 eur. K úveru na Čokoľvek potrebuje študent jedného ručiteľa (napr. Rodiča) a musí banke dokladovať, na čo použil požičané peniaze.

Nevyhovuje Vám ponuka pôžičiek od SLSP? Vyskúšajte „fínsku“ pôžičku od Ferratumu – požičajú Vám niekoľko desiatok eur do 48 hodín. Stačí vyplniť formulár nižšie, pár minút po odoslaní žiadosti obdržíte SMS s bližším infom.

Podobné pôžičky

Skúsenosti a názory:
3 názory na “Študentská pôžička od SLSP

 1. Tomas Chrenovsky

  potreboval by som pozicku 3000€ nakolko som student strednej skoly a chcel by som sa dostat nabuduci mesiac do zahranicia na studium jazyka a nemam dostatok fincnych prostriedkow na vyplatenie tohoto kurzu…poprosil by som Vas kontaktovat ma co najskor… aby som vedel ci je to vobec mozne pre studenty na strednej skole,,,moj vek je 18 rokov….zatial dakujem dopocutia

 2. Michal Henzel

  dobry den
  chcel by som studovat na namornej skole potreboval by som 8000 eur na skolne mozete mi nejak pomoct peniaze viem vratit po ukonceny studia po 2.5 roku skola garantuje pracu v oblasti namornictva

  dakujem za odpoved

 3. Tomáš Mirga

  dobrý deň som student sukromneho gymnazia a ziadam vas o pozicku lebo finančne som nato zle a moja rodina mi tiez nevedia pomoc lebo su finančne natom zle a a preto sa obracam na vas , lebo nechcem si nechat skolu chcem byt zdelany .

  dakujem za pochopenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.