Rýchle SMS pôžičky pre študentov

Rýchle SMS pôžičky pre študentov

Každý študent sa môže občas dostať do miernych finančných problémov, kedy súrne potrebuje na krátku dobu požičať aspoň pár desiatok eur. Na koho sa však v takej situácií obrátiť? Dá sa vôbec niekde zohnať takto nízka pôžička a navyše veľmi rýchlo?

Ale áno, dá. Je od spoločnosti Ferratum a nazýva sa SMS pôžička, niekedy aj fínska pôžička, podľa miesta vzniku. Ako z názvu vyplýva, populárna je hlavne v škandinávskych štátoch, ale čím ďalej tým viac ľudí ju využíva aj u nás. SMS pôžička je ideálna pre ľudí s finančnými problémami pred výplatou a študentov.

Ako požiadať o túto pôžičku? Stačí jednoducho vyplniť formulár na konci článku. Podmienky na schválenie tejto pôžičky sú veľmi jednoduché – Ferratum nemá žiadne prísne kritériá, vo väčšine prípadov stačí mať 18 rokov a trvalý pobyt na Slovensku.

Po vyplnení formuláru Vám príde do niekoľkých minút SMS, v ktorej Vám Ferratum oznámi, či schválila Vašu žiadosť.

Po potvrdení Vám do 48 hodín príde poštová poukážka na danú sumu. Tú si môžete vybrať na ľubovolnej pobočke Slovenskej pošty. Ak ste už niekedy u Ferratumu zobrali SMS pôžičku, berú Vás ako stáleho zákazníka a peniaze Vám môžu poslať aj na účet do niekoľkých hodín.

Ferratum Vám potom pošle poštou faktúru, ktorú musíte splatiť do 15 dní. Ak nebudete schopný zaplatiť načas, zavolajte na zákaznícky servis, kde sa s Vami dohodnú na ďalšom postupe.

O SMS pôžičku môžete požiadať vyplnením formuláru nižšie.

Podobné pôžičky

Skúsenosti a názory:
2 názory na “Rýchle SMS pôžičky pre študentov

  1. Anna Gažiová

    Dobrý deň som študentkou na obchodnej akadémiii. Dostala som sa do mierných finančných problémov a tak potrebovala by som pomoc. Brigádujem v Tescu takže mala by som to ako vyplatiť. Ďakujem

  2. Bronislava Jablonovská

    Neviem či táto požička je aktuálna aj pre mňa . Dokončujem si školy maturu. Dostala som sa do úzkych , potrebujem školu zaplatiť . Mala som nejaké peniaze našporené , ale mynula som ich , mam zdravotné problémy ktoré sa sufam v najblišeh dobe zlepšia. Budem rada keď my pomožete. Potrebudem si požičať 300 eur. S pozdravom Jablonovská.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.