Pôžičky pre študentov

Pôžičky pre študentov

Ste študent a potrebujete pôžičku? Žiadny strach, na slovenskom trhu je viacero možností (väčšina pre študentov veľmi výhodná) ako ju dostať.

V prvom rade – študentské pôžičky ponúka asi každá slovenská banka. Vybaviť pôžičku tohto typu nie je nič zložité – banky zvyknú ponúkať študentom špeciálne študentské účty. Sú v podstate rovnaké ako klasické účty, majú však svoje výhody – sú tu veľmi nízke poplatky za vedenie účtu, prípadne dokonca žiadne.

K tomuto účtu sa potom dá získať aj tzv. kontokorentná pôžička – ide o prečerpanie bežného účtu. Po založení účtu teda môžete mať na svojom účte až 700 eur – ak Vám to nestačí, môžete si rovnaký študentský účet založiť u viacerých bánk.

Nemusíte sa báť ani žiadnych zložitých podmienok – bude Vám stačiť potvrdenie o štúdiu. Pôžičku môžete mať vybavenú okamžite a úroková miera je veľmi nízka – u každej banky individuálna.

Ak Vám z nejakých dôvodov nevyhovuje banková pôžička, môžete využiť širokú ponuku nebankového sektora. Ak Vás zaujímajú nebankové pôžičky vhodné pre študentov, prečítajte si ostatné články na našom webe.

Potrebujete súrne iba pár desiatok eur? V takom prípade je ideálna tzv. „SMS pôžička“ od spoľahlivej spoločnosti Ferratum. Stačí vyplniť formulár nižšie a Ferratum Vás bude kontaktovať.

Podobné pôžičky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.