Aká je najvýhodnejšia pôžička pre študentov?

Aká je najvýhodnejšia pôžička pre študentov?

I keď banky ponúkajú študentom veľmi výhodné pôžičky, nie sú vždy využívané v plnej miere. Otázka teda znie, prečo je to tak? Jednou z odpovedí je fakt, že študenti sa často obávajú rizík, ktoré prináša pôžička. Odrádza ich hlavne vybavovanie papierov alebo sa boja privysokých úrokov. No nie vždy a všade je to tak.

Najmä nový druh pôžičky od spoločnosti Ferratum – tzv. pôžička cez SMS, ukazuje ako veľmi ľahko a výhodne sa dajú získať peniaze bez zbytočných vybavovačiek, ale hlavne rýchlo a bez vysokých úrokov. Veľkým plusom je aj to, že zamestnanci spoločnosti Ferratum sú ochotný študentom podrobne vysvetliť čo všetko obnáša takáto pôžička. I preto, je pôžička cez SMS jednou z najvýhodnejších volieb pre študentov.

Ďalším dobrým spôsobom ako získať peniaze je pôžička zo Študentského pôžičkového fondu. Dôkazom toho je viac ako 33 000 spokojných študentov, ktorý neváhali a požičali si peniaze práve cez ŠPF. Navyše, Študentský pôžičkový fond neustále prináša študentom čoraz prijateľnejšie a oveľa výhodnejšie ponuky ako si požičať.

Tretím najvýhodnejším spôsobom je študentská flexipôžička, ktorú ponúka jedna z popredných slovenských bánk – VÚB banka. Túto pôžičku môže získať takmer úplne každý študent, ktorý navštevuje minimálne prvý ročník vysokej školy. Obrovskou výhodou je, že banka ponúka i poistenie úveru, či odloženie splátok do konca štúdia.

Ak sa Vám zapáčila možnosť rýchlej SMS pôžičky od Ferratumu, môžete o ňu zažiadať vyplnením formuláru nižšie.

Podobné pôžičky

Skúsenosti a názory:
2 názory na “Aká je najvýhodnejšia pôžička pre študentov?

  1. Martina

    Chcem.sa opýtať som prijatá na vysoku skolu na pedagogickú fakultu v Presove na externu formu štúdia.Chcem sa opýtať ci si študentskú pôžičku mozem vybaviť uz teraz počas leta alebo az od septembra ked nastupim do skoly.pretoze by som.ju potrebovala cim skor kedze si musim vyplatit skolne.

  2. Erika Majorošová

    Syn je prijatý na vysokú školu do Dánska škola je bezplatná ale treba zaplatiť stravu, ubytovanie a voľný lístok čo mesačne je asi 650 až 700 € . Môžete mi poradiť ktorá je najvýhodnejšia študenská pôžička s odloženými splátkami .
    Ďakujem Erika Majorošová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.